شرایط گارانتی

موارد تحت ضمانت گارانتی نارین

 

 1. به منظور استفاده از خدمات گارانتی،دارا بودن هولگرام کارت ضمانت یا برچسب هولگرام اعتبار زمانی براساس تاریخ قید شده در کارت ضمانت و یا از طریق فاکتور در صورتی که مشخصات در سایت گارانتی نارین ثبت شده باشد.
 2. خدمات ضمانت فقط توسط مراکز مجاز معرفی شده ارائه میگردد.
 3. باتری شامل 6 ماه گارانتی می باشد.
 4. گارانتی نارین هیچگونه مسئولیتی در برابر نگهداری اطلاعات ذخیره شده ندارد.
 5. ضمانت فقط شامل دستگاه اصلی بوده و شامل سایر دستگاه های متصل به آن و قطعات جانبی و لوازم مصرفی نمی شود.
 6. انتقال دستگاه جهت استفاده از خدمات گارانتی به مرکز خدمات و برگشت آن برعهده خریدار است و دستگاه باید در کارتن و بسته بندی اصلی خود ارسال شود تا شامل خدمات گارانتی گردد.
 7. هرگونه عملیات نرم افزاری از جمله نصب و یا عیب یابی سیستم عامل، ریکاوری، نصب درایور، ویروس یابی، بازیابی اطلاعات، ارتقاء، تنظیم یا نصب و راه اندازی شامل ضمانت نبوده و درصورت درخواست مشتری مشمول پرداخت هزینه می شود.
 8. کالا پس از تست و تایید عیب از نظر کارشناسان شرکت نارین تعمیر و یا در صورت عدم تعمیر با کالای سالم تعویض خواهد شد.
 9. تعداد پیکسل سوخته کمتر از 3 عدد در حد استاندارد بین المللی بوده و از 3 عدد به بالا شامل گارانتی تعویض صفحه نمایش می شود.
 10. هزینه ارسال و دریافت دستگاه به مرکز بعهده مشتری بوده و دستگاه باید در کارتن و بسته بندی اصلی خود و حتما همراه باطری ارسال شود تا شامل خدمات گارانتی نارین گردد

 

موارد ابطال گارانتی

  

 1. دستگاهی که کارت ضمانت، بر چسب هولوگرام یا شماره سریال آن مخدوش شده و یا با شماره سریال دستگاه مطابقت ندارد شامل گارانتی نمیباشد.
 2. ضمانت دستگاه، محدود به عیوب ناشی از ساخت بوده و شامل ایرادات ناشی از بلایای طبیعی یا حوادث غیر مترقبه، ضربه, آتش، نفوذ مایعات یا مواد شیمیایی، شکستگی، خراشیدگی، تغییر شکل، زنگ زدگی، نوسانات برق یا عیوب مربوط به استفاده در محیط های آلوده و پر گردوغبار ،صدمات حین عمل, بکارگیری آداپتورهای متفرقه ، دستکاری،
 3. تنظیم یا تعمیر توسط افراد غیر مجاز نمی باشد.
 4. هرگونه ایراد ناشی از root ، بکارگیری نرم افزارهای کاربردی و یا آلودگی به ویروسهای کامپیوتری، بنابر تشخیص متخصصین شرکت، قسمت های آسیب دیده دستگاه را از گارانتی خارج می سازد.
 5. شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات ذخیره شده در دستگاه ها قبل از دریافت و یا در مراحل تعمیر و جایگزینی ندارد.
 6. صدماتی همچون شکستگی صفحه نمایش و قاب پشت آن و یا اثرات هرگونه ضربه برروی دستگاه که هنگام انتقال پست،پیک،شرکتهای حمل و نقل و... پدید آید، دستگاه را از شرایط گارانتی خارج خواهد ساخت.

 

نمایی از کارت گارانتی

 

narin green cardcart