Slide background

درباره ما

 

user

امروزه توجه به كيفيت كالا از مهمترين وظايف شركت‌های توزيع كننده كالاست و خدمات پس از فروش ضامن حفظ اين كيفيت مي‌باشد . مجموعه نارین با توجه به اهميت اين موضوع بر خدمات برتر برای خانواده مشتريان خود تاكيد دارد. در همين راستا شركت نارین وظيفه دارد با دقت و مشتری‌مداری كه لازمه كار خدماتی است به مشتريان خود پاسخگو باشد. شركت نارین جهت رفاه حال مشتريان محترم، روش‌های مختلفی را جهت پيگيری قطعه ارسالی روی آنان قرار داده است. این شرکت با اعتماد سازی، بستری مهیا نموده است تا هر کاربر فناوری اطلاعات محصول خود را در ایران مطمئن خریداری نماید و با خیال آسوده مورد استفاده قرار دهد. شرکت در حوزه ذینفعان تاکید بر مشتری‌مداری داشته و مشتری می‌بایست در برابر هزینه‌ای که می‌پردازد منافعی با ارزش بالاتر دریافت نماید. در همین راستا با ایجاد گارانتی پاسخگو و قابل اعتماد موجبات رضایت‌مندی مشتریان در استفاده آسوده از تکنولوژی را فراهم آورده است.

 


پیگيری از طريق اينترنت

اين شركت اطلاع رسانی را از طریق اینترنت آغاز نموده و نمایندگان و مشتريان گرامی می‌توانند با مراجعه به www.narinpardazesh.com، از وضعيت قطعه خود به خدمات اطلاع كسب نمايند. همچنين می‌توانند با مراجعه به سایت قطعات خریداری شده خود را ثبت کرده و مدت زمان گارانتی خود را درج نمایند و از خدمات شرکت استفاده نمایند. جهت رفاه حال نمايندگان User Name و Password برای هر يك از نمايندگان در نظر گرفته شده است تا با مراجعه به www.narinpardazesh.comبتوانند کلیه اطلاعات مورد نیاز خود در خصوص قطعات ارسالی و سایر اطلاعات از جمله صورتحساب مالی و شرح بستانکاری و بدهکاری خود را بصورت Online مشاهده نمايند.


پیگيری از طريق تماس مستقيم

مشتريان گرامی می‌توانند در ساعات اداری طی تماس مستقيم با شماره تلفن 66978854 021 از وضعيت قطعه ارسالی اطلاع كسب كنند.


خدمات نارین برای مشتریان هوشمند دوست داشتنی

هر خرید در اصل یک سرمایه‌گذاری است و می‌بایست مشتری در قبال پولی که پرداخت می‌کند ارزش بالاتری از سرمایه‌گذاری خود را دریافت نماید. شرکت نارین متعهد می‌شود با خرید محصولات با این گارانتی با خیالی آسوده و راحت از محصول خریداری شده خود استفاده نموده و لذت کافی ببرند.