تعمیرات انواع مایکروسافت سرفیس

از آنجایی که مطلع هستید تعمیرات، بازکردن و تعویض قطعات جانبی انواع سرفیس که شامل سرفیس پرو و سرفیس بوک می‌باشند کار بسیار ساده‌ای نسیت و لزا این کار، بسیار تخصصی و حساس و کارشناسی می‌باشد.

 گروه کارشناسان تعمیرات تخصصی نارین فیکس در سال گذشته بیش از 2300 دستگاه انواع سرفیس را با موفقیت کامل و حرفه‌ای تعمیر کرده و پس از کنترل کیفیت آنها به مشتریان ارجمند و گرامی خود تحویل داده است. همچنین شرکت نارین پردازش فناوری ایرانیان، ضمانت و تعمیر انواع سرفیس را به صورت تخصصی در کشور عزیزمان ایران را انجام می‌دهد.

 

تعمیرات تخصصی و حرفه‌ای در ضمینه سرفیس پرو و سرفیس بوک

 

تعمیرات تخصصی و حرفه‌ای در ضمینه سرفیس پرو و سرفیس بوک در نارین فیکس که حوزه تعمیرات تخصصی شرکت نارین پردازش فناوری ایرانیان می‌باشد؛ شامل یک ماه ضمانت با بالاترین کیفیت است!

 

تعمیرات تخصصی و حرفه‌ای سرفیس در نارین فیکس، شامل موارد زیر است:

 

تعمیر پاور انواع سرفیس

تعمیر بُردانواع سرفیس

تعویض فلت انواع سرفیس

تعویض صفحه نمایش و تاچ انواع سرفیس

تعویض رم و هارد انواع سرفیس

 تعمیر مشکلات سخت‌افزاری قلم سرفیس انواع سرفیس

تعویض دوربین و اسپیکر انواع سرفیس

نصب و آپدیت سیستم عامل و نصب نرم‌افزار انواع سرفیس

تعمیر/ تعویض باتری و شارژر اورجینال انواع سرفیس

تعمیر مشکلات خنک‌کنندگی سیستم فن، هیت‌سینک انواع سرفیس

 

شما می‌توانید اطلاعات تخصصی و آموزش‌های مرتبط با سرفیس را در اینستاگرام نارین فیکس و یا در بخش مطالب آموزشی تعمیرات سایت ما بخوانید.

 

 

خدمات تعمیرات تخصصی نارین فیکس

* برای استفاده از خدمات تعمیرات تخصصی نارین فیکس، علاوه بر ⇐ تکمیل فرم درخواست تعمیرات می‌توانید به نشانی شرکت واقع در تهران، تهران، خیابان ولیعصر، چهارراه ولیعصر، بازار کامپیوتر رضا، طبقه سوم، واحد 305 با کد پستی: 1416913773 مراجعه کنید و یا با ما تماس بگیرید:

 

66463720- 66463775- 66977224 - 66463694